Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen arguman sayısı (3) kadar doğru sayıda yer tutucu içermiyor (2). Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /var/www/vhosts/tahamuhasebe.com/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 4187 HAKKIMIZDA – Taha Muhasebe

Hakkımızda

2007 yılında S.M.M.M Nejmettin Ünal tarafından kurulmuştur. Kısa sürede yaklaşık otuza yakın kurumsal ve çok uluslu şirket ile muhasebe, danışmanlık ve müşavirlik alanında çalışmaya başlamıştır. Yurtdışı tecrübemiz Kuzey Irak ile başlamış, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile devam etmektedir. Ayrıca İstanbul’da muhasebe, danışmanlık ve müşavirlik alanında mükelleflerimize hizmet vermekteyiz.

Ofis içerisinde 1 genel direktör, 2 asistan ve 1 yardımcı personel ile çalışmakla beraber yurtdışı ve Türkiye genelinde 7 personelimiz mevcuttur.

Ofis olarak firmalarımız ile muhasebe anlamında değil, aile ve kurumsal anlamda çalışmayı prensip edinmiş, firmalarımız ile diğer firmalar arasında köprüler kurarak beraber çalışma alanları hazırlamak, iş alanlarını ve vizyonları genişletmek, şirketlerimizin kazanç anlamında daha nasıl ilerletebiliriz felsefesi ile düşünerek ve profesyonelliği ön plana çıkararak yolumuza devam ediyoruz.

NEDEN FARKLIYIZ?

• Uzman kadromuz ile birlikte
• 20 yıllık iş tecrübemiz
• Sosyal ve aktif oluşumuz
• Ulusal ve uluslararası iş potansiyelimiz
• Güler yüzlü ve hızlı hizmet anlayışımız
• Zaman kaybı olmadan anlık,pratik çözüm önerilerimiz

Finansal Analiz 100%
Finansal Planlama 100%
Danışmanlık 100%
Bilirkişilik 100%

Vizyonumuz

Genel kabul görmüş muhasebe prensipleri ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince, defterlerini tutmak, bilanço, kâr-zarar tablosu ve beyannameleri ile diğer belgelerini düzenlemek ve benzeri işleri yapmak.

Muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, işletmecilik, muhasebe, finans, malî mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlerini düzenlemek veya bu konularda müşavirlik yapmak.

Yukarıdaki konularda, belgelerine dayanılarak, inceleme, tahlil, denetim yapmak, malî tablo ve beyannamelerle ilgili konularda yazılı görüş vermek, rapor ve benzerlerini düzenlemek, tahkim, bilirkişilik ve benzeri işleri yapmak.

Misyonumuz

İşletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmî mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak ve yüksek meslekî standartları gerçekleştirmek.